Vill du jobba hos oss?

Vill du jobba hos oss?

Vi söker nu efter en vikarierande kock eller kokerska!

Vi behöver förstärka vårt kök med en erfaren kock alternativt kokerska på heltid. Den tidsbegränsade anställningen varar tiden mellan vecka 15 till vecka 35 eller enligt överenskommelse.

Vi söker dig som har genomgått restaurang eller storköksprogrammet på gymnasiet eller likvärdig utbildning. Uppgiften kräver att du kan planera och arbeta självständigt. Det är ett absolut krav att du har flera års praktisk erfarenhet som kock eller kokerska samt en extra växel att lägga i då det behövs. Erfarenhet av specialkost är meriterande. Du talar flytande svenska. Arbetet sker på schemalagd arbetstid. Helg- och kvällsarbete förkommer regelbundet. Du måste därför ha tillgång till bil för att klara arbetstiderna om du inte bor i Mullsjö.

Är detta något som lockar dig? Tveka inte att söka!
För mer information om tjänsten samt hur ansökan går till klicka här: Lediga tjänster